MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS
+48 61 822 05 58

WYDAJNA I ELASTYCZNA STRUKTURA ORGANIZACYJNA

Struktura organizacyjna grupy projektowej Sound & Space pozwala realizować nasze zamierzenia projektowe w sposób elastyczny, stosownie do wymagań skomplikowanych projektów. Staramy się szybko i wydajnie realizować proces projektowy, korzystając z najnowszych technik pracy. Posiadamy doświadczoną i wysoce wyspecjalizowaną kadrę projektową realizującą najbardziej wymagające obiekty użyteczności publicznej jakimi są sale widowiskowe.

W ramach grupy projektowej Sound & Space wyodrębniono trzy specjalizacje uzupełniające się w kompleksowych, wspólnych projektach jak również działające niezależnie na potrzeby projektantów zewnętrznych.

Struktura organizacyjna grupy składa się z:

- pracowni architektoniczej,

- pracowni akustycznej,

- pracowni technologicznej.

Wieloletnia specjalizacja pozwala na obniżenie kosztów, podnosząc jednocześnie jakość wykonywanych prac. W ramach prowadzonej działalności posiadamy zatrudnioną na miejscu wykwalifikowana kadrę techniczną specjalizującą się w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej co pozwala nam obniżyć koszty realizacji projektu. Ogromne doświadczenie w tej dziedzinie ułatwia nam skutecznie i szybko rozwiązywać problemy projektowe. Stosujemy specjalistyczne narzędzia projektowe pozwalające uzyskać wysoką jakość architektoniczną i akustyczną wykonywanych projektów. Specjalizacja firmy obliguje nas do znajomości technologii, przepisów technicznych dotyczących wykończenia i wyposażenia budynków użyteczności publicznej, co pozwala  usprawnić i zoptymalizować prace projektowe.

 

W naszej interdyscyplinarnej działalności mieliśmy przyjemność współpracować licznymi uznanymi projektantami.

 

KONTAKT
zadzwoń do nas
61 822 05 58
wyślij do nas fax
61 825 65 27
Mapka dojazdu
Sprawdź jak dojechać do nas
NASI PARTNERZY
LOGO Sound And Space
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych